кампанія

Нова кампанія на Kickstarter

Отже, майже півроку підготовки, перший раунд Кікстартеру та повний набір промо-матеріалів та розробок надихнули нас на початок другого раунду краудфандінгу. Тепер нашим головним об’єктом у колекції моделей для самостійного збирання стала «Ukrainian dream», що мала прототипом АН-225 «»Мрія».

Довгий шлях «Мрії»

Для повної презентації моделі та колекції ми зробили багато роботи: десятки описів, рекламних текстів, макетів, презентацій. Заручилися підтримкою виробника — Компанії «Antonov». Налагодили зв’язок з шеф-пілотом «Мрії» Дмитром Антоновим, який надав нам багато допомоги і брав у проекті дуже активну участь. Розробили і зробили декілька відеороликів, в тому числі і анімацію «Відродимо Мрію». Створили сайт і лендінг-пейдж проекту. І, нарешті, реалізували саму кампанію. А це дуже багато тексту, фотографій та правил їх публікації на платформі.

Коробка моделі «Ukrainian dream»

Вперед до втілення мрії

Тепер вся справа у рекламній кампанії. вона залежить не від нас, тому на її перебіг ми ніяк не можемо впливати і сподіваємось, що користувачі знайдуть проект цікавим, профінансують його і отримають унікальний набір з моделюю АН-225, сертифікатом із підписом Дмитра Антонова, пілота «Мрії», та поштовою маркою, що була зроблена «Укрпоштою» в рамках реалізації проекту.

Чекаємо на диво! Це допоможе українській авіації розправити крила і відродити мрії українців про перемогу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *