HIMO Electric Bike V1 — компактний електровелосипед

Екосистема розумного дому продовжує генерувати все більше екологічно чистих і розумних товарів для широкого кола споживачів. На рахунку розробників вже є декілька електричних велосипедів, але ж їх багато не буває. І ось ще один.

Виробляє це диво компанія Shanghai Himo Electric Technology. Цей невеликий, легкий, але потужний пристрій пройшов стадію краудфандінгу і тепер надійшов до продажу.

Основні риси електровелосипеду HIMO є його компактні розміри – 1080х510х1020 мм і невелика вага – лише 16,7 кг. До того ж, велосипед частково складається, стійка керма повертається вниз, тому його зручно зберігати вдома.

Інші характеристики не поступаються іншим моделям електробайків.

Простір всередині великого трикутника алюмінієвої рами майже весь зайнятий акумулятором ємністю 6 Аг, що дозволяє велосипеду проїхати до 50 км з максимальною швидкістю 50 км/год. без підзарядки. Якщо акумулятор розрядився під час подорожі, не варто панікувати: гібридна система руху дозволить проїхати необхідну відстань до найближчої зарядної станції своїм ходом. Оскільки вага велосипеда лише трохи перевищує звичайну, це буде не важко. Повністю зарядити акумулятор можна за 6,5 годин.

Колеса мають діаметр 16 дюймів і оснащені литими дисками. На заднє колесо змонтований безщітковий електродвигун потужністю 250 Вт.

Незважаючи на невеликі розміри, електровелосипед HIMO зможе підняти навіть дуже огрядну людину вагою до 100 кг.

Комп’ютер і панель керування електровелосипедом розташовані на кермі. Всі системи пристрою мають індекс вологостійкості IP54, що дозволяє їздити на велосипеді під дощем, але виключає його занурення у воду цілком.

Електробайк HIMO оснащений гарною системою освітлення. Передні фари ефективно освітлять дорогу, задній сигнал сповістить інших учасників руху про те, що ви на дорозі.

Електровелосипед HIMO V1 однаково гарно пасує і дівчатам і хлопцям, але все ж має два колірних рішення: білий та помаранчевий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *