Великий літній поступ Segway-Ninebot

Після злиття дві провідні світові компанії, що виробляють саморушні електричні пристрої, не витрачали час дарма. І поки всі інші вправлялися в формах і ходових якостях гіробордов і гіроколес, Ninebot і Segway винаходили нові види електричних рухомих пристроїв.
І ось настав час показати їх світові.


Першими були презентовані роликові ковзани на електричному ходу. Вони отримали назву Segway Drift і потенційно стануть новим хітом продажів і предметом для численних наслідувань.
Ninebot вирішили не відставати від «братньої» компанії і викотили електричний карт Ninebot Go Kart, який ще на етапі розробки отримав вищу дизайнерську нагороду Red Dot Award.


Основою для картингу став Ninebot Mini. До цього гіроборду приєднується платформа, яка і являє собою картинг. Управління передається на кермо і педалі.
Максимальна швидкість пристрою становить 24 км/год, він підходить як для дітей, так і для дорослих, завдяки регульованій довжині рами.


Картинг збирається за лічені хвилини і може бути придбаний як доповнення до Ninebot mini, так і повним комплектом.
Поки повної інформації про пристрій немає, але потенційним покупцям доступні відеоролик і фотографії з презентаційного заїзду, що відбувся в Китаї.

Але і це ще не все.
Segway потужно відповів на успіх Ninebot і показав … гоночний болід на основі компонентів всесвітньо відомих електроскутерів.

Судячи із зовнішнього вигляду електричного гоночного автомобіля, тут справа простим складанням не обмежується. Але і завдання у цього пристрою напевно інші.
Сподіваємося, незабаром ми дізнаємося про нього більше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *